Levné volání do Thajska

Levné volání do Thajska

Z hlediska geografické polohy poměrně vzdálená země. Leží totiž na jihovýchodě Asie, na Indočínském poloostrově. To však mnohým nebrání buď uskutečnit levné volání do Thajska, nebo do této země přímo vyrazit. A čím může i vás jako turisty nadchnout? Možností je celá řada. Už jenom odlišná kultura je zajímavým lákadlem, proč nerealizovat jenom volání do zahraničí, ale proč se do země vyrazit také podívat. Jak hlavní město Thajska Bangkok, tak i města Chiang Mai, Khon Kaen a Khorat nabídnou řadu zajímavých chrámových lokalit. Pokud máte raději odpočinek, zkuste třeba vyhlášené ostrovy Phuket, Krabi a Ko Samui, kde vás zase čeká příjemné počasí, nádherné pláže, stejně jako bohaté možnosti poznání podmořského světa.

Zaručit levné volání do Thajska je jednoduché

Vzhledem k poloze země je jasné, že především tuzemští mobilní operátoři nabídnou volání za vysoké ceny, často s nutností určitých závazků. Naštěstí existují alternativy, se kterými přichází naše služba klikniavolej.cz. Čím je tak charakteristická?

Především jednoduchostí, ale také svou nízkou cenou. Je stále více zájemců, kteří naše levné volání do Thajska využívají. A to ať už volají pravidelně, nebo jde jenom o jednorázový hovor. Všem jsme vyšli vstříc i tím, že nenabídneme jenom levné volání bez paušálu, jelikož umíme nabídnout také možnost zaslání cenově výhodné SMS zprávy. Vyzkoušejte nás!

Předvolbu Thajska si zapamatujete snadno

Co je potřebné k tomu, aby byl váš hovor úspěšně a rychle realizován? Je to samozřejmě také mezinárodní předvolba Thajska +66. Na ní jasně vidíte, v jak jednoduchém tvaru je. A to platí i v případě, kdy využijeme její alternativu, kdy před samotné účastnické číslo napíšeme tvar 0066. V obou případech vidíme nejenom my, ale i automatická ústředna, že voláme do šesté mezinárodní zóny. Tedy přímo do Thajska.

Jak volat přes webové stránky klikniavolej.cz?

  • Přihlaste se do svého uživatelského účtu přes klikniavolej.cz.

  • Vyberte své telefonní číslo, číslo volaného a klikněte na tlačítko pro zahájení spojení.

  • Jako první zazvoní váš telefon. Vy jej zvednete, v tu chvíli začne vyzvánět telefon volanému.

  • Jakmile volaný zvedne telefon, jste spojeni! Levněji!

Jak volat bez internetu nebo přes mobilní aplikaci?

Službu klikniavolej.cz můžete používat, i když nejste u počítače, v blízkosti Wi-Fi nebo nemáte data v mobilu. V těchto případech můžete použít Rychlou volbu.

Pokud máte mobilní telefon s Androidem, nainstalujte si mobilní aplikaci Android pro pohodlnější užívání služby.

Co Vás ještě může zajímat...

Jak si dobít kredit?

Víte, že můžete posílat hromadně SMS jedním klikem?

Chcete posílat hromadně SMS zprávy svým zákazníkům přes API SMS bránu?

Jste firma a potřebujete mít více účtů na klikniavolej.cz? Vyzkoušejte podúčty.