Levné volání do Japonska

Levné volání do Japonska

Země vycházejícího slunce. Přesně tak je označováno Japonsko, které je ostrovním státem, který láká hlavně na zajímavou kulturu, památky, ale třeba i gastronomii. I když není moc lidí, kteří dokonale ovládají i samotnou řeč, nemusí to znamenat, že by levné volání do Japonska nebylo vyhledávanou službou. A to třeba v souvislosti s plánovanou cestou. V rámci ní lze navštívit hlavní město Japonska Tokio, stejně jako není problém navštívit třeba i města Fukuoka, Jokohama, Kjóto a Kóbe. Z hlediska významných oblastí nezklame třeba Fudži, Hirošima a Icukušima. To je jenom zlomek možných tipů, kam se v Japonsku podívat.

Levné volání do Japonska uskutečníte snadno

Také vás zklamal váš mobilní operátor, jehož jeho ceny jsou v případě spojení s touto zemí doslova astronomické? Nebo vás zklamal nutností zřídit si dlouhodobý paušál? Nezoufejte! Využít levné volání do Japonska můžete i mnohem jednodušeji. Pomocí naší služby klikniavolej.cz.

Specializujeme se na široké spektrum klientů, kteří potřebují rychle, levně a snadno realizovat osobní či pracovní volání do zahraničí. Naším cílem je nabídnout možnost hovorů zas nejnižší ceny na trhu. Vzhledem k požadavkům našich klientů jsme v nedávné době aktivovali i možnost zasílání levných SMS. Neváhejte a vyzkoušejte si nás.

Stačí znát číslo a mezinárodní předvolbu Japonska

Že vám nabídneme levné volání bez paušálu, založené na skutečně jednoduchém principu, to dokládá i postup spojený s uskutečněním hovoru. Jediné, co kromě čísla potřebujete znát, je mezinárodní předvolba Japonska +81. Toto číslo uvedete na samotný začátek vytáčeného kontaktu a máte jistotu, že budete v co nejkratším čase spojeni. Využívat lze také alternativní předčíslí ve tvaru 0081, které je k výše uvedenému rovnocenné. V obou případech se dovoláte do země, která v rámci mezinárodních zón spadá do té osmé.

Jak volat přes webové stránky klikniavolej.cz?

  • Přihlaste se do svého uživatelského účtu přes klikniavolej.cz.

  • Vyberte své telefonní číslo, číslo volaného a klikněte na tlačítko pro zahájení spojení.

  • Jako první zazvoní váš telefon. Vy jej zvednete, v tu chvíli začne vyzvánět telefon volanému.

  • Jakmile volaný zvedne telefon, jste spojeni! Levněji!

Jak volat bez internetu nebo přes mobilní aplikaci?

Službu klikniavolej.cz můžete používat, i když nejste u počítače, v blízkosti Wi-Fi nebo nemáte data v mobilu. V těchto případech můžete použít Rychlou volbu.

Pokud máte mobilní telefon s Androidem, nainstalujte si mobilní aplikaci Android pro pohodlnější užívání služby.

Co Vás ještě může zajímat...

Jak si dobít kredit?

Víte, že můžete posílat hromadně SMS jedním klikem?

Chcete posílat hromadně SMS zprávy svým zákazníkům přes API SMS bránu?

Jste firma a potřebujete mít více účtů na klikniavolej.cz? Vyzkoušejte podúčty.