Levné volání do Francie

Levné volání do Francie

Je mnoho lákadel, která může tato významná evropská velmoc nabídnout. Shrneme-li si některá z nich, nesmíme zapomínat na oblast památek, na krásnou přírodu, skvělou gastronomii, ale i možnosti sportovního vyžití. To vše doplňují také nádherná velkoměsta. Hlavní město Francie Paříž však není tím jediným, které láká davy turistů. Levné volání do Francie, třeba za účelem rezervace ubytování dnes využívají i lidé, kteří míří do oblastí, jako je Bordeaux, Cannes, Dijon nebo Marseille. Díky poloze země si můžete být jisti i bohatým výběrem dopravních prostředků, kterými se do země pohodlně dostanete. Lze cestovat autem, veřejnou dopravou, stejně jako rychlým a levným letadlem.

Neplaťte více, než musíte. Využijte levné volání do zahraničí

Ať už chcete zkontaktovat své přátele, nebo si zajistit potřebné zázemí před cestou, je nejlepší možností vynechat vašeho stávajícího mobilního operátora. Nejenom, že jeho volání do zahraničí je drahé, ale může být spojeno i s mnoha závazky, které plynou s řady paušálních služeb.

Kdo hledá levné volání do Francie, které lze realizovat jednoduše a za skvělou cenu, měl by využít naší služby klikniavolej.cz. Nejenom, že se specializujeme na levné volání bez paušálu. Specializujeme se také na možnost poslání SMS zpráv. I ta vyjde levněji, než u vašeho operátora. Kolik stojí přesně? Podívejte se na náš ceník.

Stačí jenom správná předvolba Francie

Abyste se dovolali, nebo aby vaše SMS zpráva dorazila na konkrétní telefonní číslo, nesmíte opomenout správnou mezinárodní předvolbu. Jelikož mluvíme o evropské zemi spadající do třetí zóny, je mezinárodní předvolba Francie +33, popřípadě 0033. Obě varianty jsou si rovnocenné a tak záleží pouze na vás, kterou využijete. Stačí ji vepsat před požadované telefonní číslo a již máte jistotu, že se po jeho vytočení ozve na druhém konci typický francouzský přízvuk.

Jak volat přes webové stránky klikniavolej.cz?

  • Přihlaste se do svého uživatelského účtu přes klikniavolej.cz.

  • Vyberte své telefonní číslo, číslo volaného a klikněte na tlačítko pro zahájení spojení.

  • Jako první zazvoní váš telefon. Vy jej zvednete, v tu chvíli začne vyzvánět telefon volanému.

  • Jakmile volaný zvedne telefon, jste spojeni! Levněji!

Jak volat bez internetu nebo přes mobilní aplikaci?

Službu klikniavolej.cz můžete používat, i když nejste u počítače, v blízkosti Wi-Fi nebo nemáte data v mobilu. V těchto případech můžete použít Rychlou volbu.

Pokud máte mobilní telefon s Androidem, nainstalujte si mobilní aplikaci Android pro pohodlnější užívání služby.

Co Vás ještě může zajímat...

Jak si dobít kredit?

Víte, že můžete posílat hromadně SMS jedním klikem?

Chcete posílat hromadně SMS zprávy svým zákazníkům přes API SMS bránu?

Jste firma a potřebujete mít více účtů na klikniavolej.cz? Vyzkoušejte podúčty.